На Волині четверо дітей отруїлися грибами

На Волині діти наїлися отруйних грибів – один хлопчик перебуває в реанімації.

Дві бригади ковельського відділення ЕМД приїхали на виклик в одну родину, надавали медичну допомогу (промили шлунок) чотирьом дітям, один з них в був важкому стані, – інформує Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Після того як була надана необхідна медична допомога, всіх чотирьох, транспортовано одразу Волинської обласної дитячої лікарні. Дітей госпіталізовано в відділення ВОДЛ, один хлопчик в реанімаційне.

Як виявилося, 13 річний хлопчик десь на лугах назбирав «зелененьких» грибів, приніс додому, а так як батьків вдома не було, заходився їх сам готувати. Лише трохи підсмаживши почастував ними молодших братиків і сестричок.

Ще один чоловік (1976 р.н.) посеред поля назбирав грибів схожих на дощовиків, проте, через 12 годин після вживання у нього з’явилися симптоми отруєння. Приїхавши на виклик до хворого фельдшер ЕМД впершу чергу промив шлунок, надав необхідну медичну допомогу і терміново транспортував в одну з ЦРЛ.

Жінка (1963р.н.) назбирала в лісі «білих» грибів і ретельно їх приготувала. Та через кілька годин після вживання з’явилися симптоми гострого отруєння: блювота, головокружіння, біль в животі. Бригада ЕМД прибувши на місце надала необхідну допомогу (промила шлунок) і транспортували хвору до ЦРЛ.

«За минулу добу до диспетчерської центр ЕМД надійшла рекордна кількість викликів пов’язаних з отруєнням грибами (виклики номер 19602, 19603, 19604, 19605, 11884, 19571, 9833). При перших проявах отруєння грибами промийте шлунок і зателефонуйте на «103», – сказано в дописі.

Залишити відповідь