«Ви прагнете змінити владу жидів на владу грузинів», – керівник партії Савченко на Волині Ігор Рицко

Spread the love

Політичне життя у лучанина Ігоря Рицка набирає нових обертів. Про зміну політичних та життєвих поглядів свідчить хоча б те, що він поширює на своїй особистій сторінці в соцмережі Facebook.

Погортавши сторінку Ігоря Рицка, стає зрозуміло, що він не лише поширює маніпулятивні публікації сепаратистів, а й сам активно підтримує радикальні дії і навіть кидає антисемітські заклики.

Про це свідчить його допис на особистій сторінці в соцмережі Facebook за 11 вересня. Зокрема, о 8:13 ранку він звернувся до друзів «Запитання до любителів демонстрацій – ви прагнете змінити владу жидів на владу грузинів???».

Таке зневажливе ставлення та гостра форма звернення по відношенню до євреїв – дуже схожа на спроби розпалити національну ворожнечу. Тим паче, якщо це лунає від керівника Волинської обласної організації обласну політичної партіі «Громадсько-політична платформа Надії Савченко». Щоправда, на Волині він давно асоціюється з УКРОПом. Адже саме Ігор Рицко отримав від олігархічної партії роль «рупора», який відкрито говорить неправдиві речі.

Свого часу, ЗМІ підконтрольні УКРОПу, активно критикували одного з місцевих політиків політсили Юлії Тимошенко і навіть подали до суду за згадку про «жидів».

Тож дуже цікаво, чи звернуть цього разу політики увагу на таке антисемітське звернення Ігоря Рицка, який, до того ж, є керівником партії Надії Савченко на Волині.

Більше того, не відомо, як на це відреагують у партії УКРОП, де раніше активно критикували всіх за антисемітизм. Тим паче, що Ігор Рицко вже давно є «рупором» олігархічної політ сили, адже саме через нього політики «зливають» у ЗМІ весь вигаданий бруд на своїх опонентів. І це в той час, коли лідер волинського УКРОПу Ігор Палиця не заперечує того, що має єврейське походження: мама олігарха – єврейка.

Вочевидь, редакційна політика ІА Волинські новини та ТРК «Аверс» змінилася, адже саме ці видання є безкоштовними майданчиками для піару Ігоря Рицка, який у свою чергу висуває антисемістські заклики.

Слід відзначити, що саме журналісти ТРК «Аверс» найактивніше піарили Ігоря Рицка, а віднедавна – почали налаштовувати співпрацю і з сепаратистами.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ІГОРЯ РИЦКА

2 коментарів

  1. Лучанка сказав:

    Ні ми хочемо кантужену бабу, позбавлену розуму – Надьку Пульємйотчицю і її зброєносця Рицька

  2. Тарас сказав:

    цікаве розгортання подій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.