У податкових звітах фонду «Тільки разом» – втричі менше грошей, ніж зазначали

Spread the love

Минулого року Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» заявив про 300 мільйонів гривень витрат на благодійність. У податкових звітах – втричі менша цифра.

Про це пише Волинь24.

Відзначаючи п’ятиріччя діяльності, влітку 2016 року Фонд розмістив у ЗМІ повідомлення про підсумки роботи. В інформації йшлося, що на потреби Волині витратили більше 300 млн грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проте сума видатків, про які Фонд прозвітувався перед податковою – лише 93,883 млн грн. Про це йдеться у відповіді на запит за підписом заступника начальника Головного управління ДФС у Волинській області Богдана Шинкарчука.

Згідно з інформацією податківців, у перший рік роботи Фонд витратив 2,29 млн грн. У наступному 2012 році – 5,83 млн грн., в 2013 році – 12,07 млн грн.

У 2014 році витрати на благодійність зменшилися – до 10,2 млн грн. А от у 2015 році, напередодні місцевих виборів, зросли більш, ніж утричі і становили 34,35 млн грн.

Торік Фонд потратив знову меншу суму: 29,14 млн грн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протягом 2011-2015 років Фонд у звітах детально розписував статті витрат. Цікаво, що найбільше коштів (21 млн грн.) витратили на аматорську спортивну діяльність.

Безпосередньо на благодійну допомогу волинянам пішло 8 млн грн.

На оздоровлення, культурну та освітню діяльність спрямували приблизно по 6,5 млн грн.

Нагадаємо, на прес-конференції 7 вересня Ігорю Палиці задавали запитання щодо звітності Фонду. Голова облради пообіцяв протягом двох тижнів надати журналістам усі цифри.

Крім того, у Палиці цікавилися, чому в його декларації за 2016 рік витрати на благодійність зазначені у розмірі лише 9 млн грн., у 2015 році – жодної гривні, а надходження до Фонду «Тільки разом» – суттєво більші. Ігор Палиця запевнив, що гроші Фонду надають й інші благодійники, зокрема, його батьки та знайомі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.