Бійці АТО з активістами навідались до ТРК «Аверс», аби запитати, чому ті співпрацюють з сепаратистами

До телекомпанії «Аверс» 13 вересня прийшли активісти громадського формування «Самооборона Волині», бійці добровольчих батальйонів «АЙДАР» та «Азов».

Вони обуренні співпрацею телеканалу з сепаратистами, тому вирішили озвучити свою позицію.

«Із преси стало відомо, що телеканал «Аверс» намагається налагодити співпрацю із сепаратистами так званої Луганської народної республіки. Метою таких зв’язків є пошук матеріалів, які дискредитують дії добровольчого батальйону «Айдар» під час бойових дій на території Луганської області у 2014-му році», – йдеться у зверненні до національної ради з питань телебачення та радіомовлення, яке вже 14 вересня буде надіслано до адресата, проте зачитане для ознайомлення представникам Аверсу.

«Мене глибоко вразило, що таким чином ви збираєте інформацію. Ви збираєте якісь компромати. Це не просто схоже на жовту пресу – це жахіття. Якщо у вас є якісь претензії до батальйону «Айдар» чи інших добровольчих батальйонів, ви зверніться в офіційні органи, в ту саму військову прокуратуру. Мене обурює те, що ви постійно презентуєте батальйон «Айдар» через одну особу, яка реально не може презентувати батальйон «Айдар», проти цієї людини порушено безліч кримінальних справ. Я кажу за Ігоря Рицка», –  айдарівець Андрій Омельчук звернувся до головного редактора Юлії Циплюк.

«Я підозрюю що це телефонувала людина з Луцька, а голос в інтернеті змінили», – виправдовувалась Циплюк. Проте не заперечувала, що зверталась до сепаратистів за потрібною інформацією.

«Вони раби Палиці. Їм платять за це гроші», – прокоментував екс-директор телекомпанії Олег Величко.

Головний редактор Юлія Циплюк чи то не мала бажання, чи то часу для спілкування з активістами. Тому навіть не заслухавши звернення, пішла «на верх», як їй цього порекомендувала журналістка Наталія Поліщук.

Циплюк так і не спромоглась дати відповідь на одне просте питання від активістів «Що таке війна».

«Прошу провести незалежне розслідування вказаних обставин та за умови підтвердження звинувачень ініціювати скасування ліцензії на транслювання телеканалу «Аверс»», – йдеться в зверненні.

Нагадаємо, 12 вересня стало відомо: Луцький телеканал «Аверс» подав запит до екс-нардепа від Комуністичної партії та прихильника «ЛНР» Спиридона Кілінкарова, в якому просять сепаратистів допомогти їй довести, що «Айдар» – мародери.

5 коментарів

 1. пєтя сказав:

  ну ви й придурки,а ви самі знаєте що таке війна?

 2. рижков сергей сказав:

  Знаємо.

 3. рижков сергей сказав:

  знаємо..

 4. лучанка сказав:

  А що це за канал, де його можна побачити?

Залишити відповідь