Танкісти з 14 бригади стали кращими в Україні

Танкісти 14-ї окремої механізованої бригади вибороли перемогу у  змаганнях «Кращий танковий взвод Збройних Сил України».

Про сказано на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Взвод танкового батальйону нашої бригади під командуванням капітана Романа Багаєва на Чернігівщині, де проходив конкурс, змагались з танкістами високомобільних десантних військ та військово-морських сил ЗСУ.

«Програма змагань передбачала швидкісну стрільбу з пістолета, снайперську – з танків, виклик вогню артилерії, танкову карусель та чимало іншого. І наші танкісти впевнено підтвердили звання кращих, продемонстрували звитягу, незламність, досвід, вміння й знання», – інформують на сайті.

Танкісти 14 ОМБР тричі – у 2013, 2016, 2017 роках – виграли змагання на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України.

«А відтепер вони – дворазові переможці змагань на «Кращий танковий взвод Збройних Сил України». У минулому, 2016, році наші танкісти, здобувши це звання, вперше в історії незалежної України з честю та гідністю представляли українське військо на танкових змаганнях НАТО «Сильна Європа» в Німеччині. Міжнародні змагання чекають на них і в майбутньому», – резюмували в дописі.

Залишити відповідь