Волинська облспоживспілка уникає коментарів щодо конфлікту навколо ринку

Керівництво Волинської облспоживспілки, яка є безпосереднім учасником конфлікту навколо Старого ринку, відмовилось від участі в популярному суспільно-політичному ток-шоу, у якому обговорювали цю проблему і шукали шляхи її вирішення.

Про це пише видання Конкурент.

Темою одного з найвідоміших політичних ток-шоу “Протилежний погляд Live” стала подальша доля ринку “Центральний” у Луцьку. У студію були запрошені представники влади та підприємців, зокрема заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Олександр Рачков та приватний підприємець Тетяна Біскуп. Третя ж сторона конфлікту, зокрема голова правління Волинської облспоживспілки Марта Кандиба та її заступник Володимир Горгут, відмовилась від участі в програмі. Згодом Марта Кандиба все ж погодилась прокоментувати свою позицію і вийти на зв’язок під час прямого ефіру.

Нагадаємо: депутати Луцькради відмовили Волинській облспоживспілці у поновленні договору оренди землі для обслуговування ринку “Центральний” на вул. Глушець площею 0,5904 га.

Проте прямого включення із Мартою Кандибою не відбулось. Зі слів творців проекту, голова правління Волинської облспоживспілки підтвердила дзвінок, проте під час прямого ефіру телефон спочатку не відповідав, а потім був вимкнений.

“Можливо, він у неї зламався. Але відповідати і спілкуватись з нами вона не хоче”, – зауважила ведуча ток-шоу Галина Падалко.

Але в розпорядженні творчої групи залишився аудіозапис, в якому Марта Кандиба розповіла, що на сьогодні ще діють договори оренди з підприємцями. Також, зі слів голови правління, міськрада ще не надіслала їм акт приймання-передачі.

Окрім того, Марту Кандибу обурив той факт, що до складу робочої групи для проведення діалогу з підприємцями не включили представників Волинської облспоживсілки.

Залишити відповідь