Волинь: на кордоні посилять територіальну оборону

Чергове засідання ради оборони області відбулося під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика. У порядку денному – небагато питань, одначе важливих, а тим паче з огляду на анонсоване навчання російських військ на території Білорусі.

Повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

«Наше завдання – максимально попрацювати в частині посилення територіальної оборони. Так, є інформація, що мешканці сусідньої країні невдоволені присутністю російських, але ми маємо бути пильними», – окреслив завдання Володимир Гунчик.

Тож і говорили переважно про роботу влади та військкоматів щодо навчальних зборів та формування оперативного резерву. Заступник обласного військового комісара – начальник відділу комплектування облвійськомату Юрій Кучер повідомив: завдання для волинян в частині практичного призову військовозобов’язаних оперативного резерву становить 700 осіб. Планове завдання виконали на 80%. Найліпше спрацювали Луцький та Володимир-Волинський військкомати, там рівень виконання завдань – понад 100%.

Одначе, не без проблем. Військовозобов’язані волиняни нехтують громадянським обов’язком й не з’являються на вимогу. Так, із 3 тис. 386 осіб, котрі отримали повістки, до військоматів прийшло трохи більше 900 осіб. З цього приводу голова ради оборони області висловився доволі кардинально:

«Відверто кажучи, нацполіція не надто займається розшуком людей, які не з’являються на пункти збору. А люди тлумачать це по-своєму: вирішують, що можна й не виконувати свій обов’язок. Тому – до роботи. Тим паче, що на кону – питання обороноздатності», – підсумовує.

Залишити відповідь