«Так, я проводжу робочий час в Швейцарії», – Палиця про свою відсутність в облраді

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця під час прес-конференції 7 вересня підтвердив, що в робочий час буває у Швейцарії.

«Так, я проводжу робочий час в Швейцарії, де знаходжусь на робочому місці, але при цьому все робиться, тому ніяких проблем. А чому ви вважаєте, що я повинен знаходитись на своєму робочому місці? Де так написано?» – цитує посадовця «Волинь24».

«Моє бачення – я повинен робити все для того, щоб збагачувати бюджет. Ваше бачення, що я не повинен покидати територію області. В вас – своє бачення, в мене – своє. Ви ж знаєте, що в мене в Швейцарії вчаться діти, живе колишня дружина. Тому, якщо я туди їжджу, ви вважаєте це погано?» – додав він.

Голова обласної ради заявив, що вирішуватиме робочі питання там, де перебуватиме на той момент.

«І повірте мені, я не буду питати ні в кого. А якщо людям щось не подобається, наступного разу нехай мене не обирають», – наголосив він.

Палиця резюмував: «Я готовий показати свій закордонний паспорт, але я вважаю це низьким рівнем, щоб я комусь звітувався про свої закордонні поїздки. Я готовий вам показати гроші, які йшли в чи з обласного бюджету, отоді я можу перед вами звітуватись».

Залишити відповідь