Перинатальний центр у Луцьку не можуть добудувати вже четвертий рік

В ОДА не знають, коли продовжать будівництво жіночої консультації Волинського обласного перинатального центру, що знаходиться на проспекті Відродження, 30 у Луцьку.

Так, відбувся перший тендер на будівництво жіночої консультації. Участь у ньому взяли «Луцьксантехмонтаж № 538» та ТзОВ «Волбуд». Кошторисна вартість об’єкту – 28 мільйонів гривень, – пише Волинь24.

«Ці пропозиції відхилили, бо вони не відповідали вимогам тендерної документації. Будівництво передбачає будівельно-монтажні роботи, встановлення необхідного обладнання. Це окремий корпус при перинатальному центрі», – розповів заступник начальника управління капітального будівництва ОДА Станіслав Наумчик.

Він зауважив, що будівництво жіночої консультації розпочалося ще у 2013 році і на ці роботи вже витратили 7,5 мільйона гривень.

«Потім для продовження робіт не було коштів. Документація коригувалася після підвищення заробітної плати, проходила експертизу. Нині гроші є і буде оголошено повторний тендер», – додав Станіслав Наумчик.

Повторно тендер на будівництво жіночої консультації Волинського обласного перинатального центру відбудеться 18 вересня.

Нагадаємо: голова Волинської обласної ради Ігор Палиця пояснив, чому 1 вересня не відбулося урочисте відкриття луцького перинатального центру, як він обіцяв.

Залишити відповідь