Палиця розповів про родинні зв’язки із заступником луцького мера

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця розповів про родинні зв’язки з першим заступником Луцького міського голови Григорієм Недопадом.

Про це стало відомо під час прес-конференції у четвер, 7 вересня, – пише Волинь24.

«Так, це правда. Він є чоловіком моєї племінниці. Двоюрідної», – сказав голова облради. Палиця запевнив, що до влади Недопад потрапив не через родинні зв’язки.

«Я вважаю, що він сам себе зробив. Я з Григорієм Недопадом, якщо бачився разів 15 в житті за весь час, то це максимум. І коли він пішов головою Ківерцівської районної ради, він сам себе зробив. І сьогодні він сам себе робить. І він зі мною не радиться», – прокоментував Ігор Палиця.

На думку голови облради, в українців збереглися «якісь дурні принципи в житті».

«І коли хтось каже, що син заступника не має права на стипендію. Чий син отримав? Петрочука, да? Ви думаєте він не має права на стипендію? Ви думаєте, що мій син, якщо десь себе проявить, не має права працювати десь, якщо я йому довіряю і йому люди довірили?» – запитує Палиця.

Голова Волиньради твердить, що не все є кумівством і не треба цього боятися. «Да, всіх відлякує кумівство. Кумівство 2004 року. Но не завжди так», – каже він.

Залишити відповідь