Криміналітет став на захист «Варти порядку»

Прикрившись прапором воїнів, на захист «Варти порядку» став особисто кримінал.

Отже, знайомтеся – Олександр Балабаш: відомий у кримінальних колах, як «Балабеник».

Журналістам вдалось з’ясувати, що 52-річний лучанин Олександр Балабаш мав судимості по шахрайству та рекету. Так, ще у 1990 році його арештували за скоєння злочину за статтею 144 ч.2 КК України (вимагання та рекет). За це він отримав 3,5 роки позбавлення волі з конфіскацією майна. Відсидів Олександр свій термін у Миколаївській виправній колонії №50 Львівської області, звідки звільнився лише у 1994 році. Однак, у 2002 році його знову арештували за вимагання. Суд вдруге засудив Олександра Балабаша («Балабеника») на 3 роки з конфіскацією, та відтермінував йому виконання вироку на 1 рік.

Знову серед фігурантів гучних кримінальних справ він «засвітився» вже у 2012 році. Так, на Олександра Балабаша («Балабеника»)  було заведено кілька кримінальних справ по шахрайству. Зокрема, на нього заявляли у правоохоронні органи та прокуратуру директор ТзОВ «ЕКОР» Республіки Польща Ромуад Буковскі, чернівчанин Андрій Григоряк та бізнесмен з міста Боярка Віталій Сатіра. Олександра Балабаша звинувачували у шахрайстві через товариство «Альфа-Магістраль», до якого він мав причетність.

У певних колах добре знають, що це підприємство належить саме Олександру «Балабенику», та офіційним засновником є Олена Осійчук, а директором – Микола Рабчевський.  Виявилось, що ТОВ «Альфа-Магістраль» неодноразово практикувало взяти у замовників кошти і не надати товар. Більше того, вже піднімалось питання про банкрутство цього підприємства, та вочевидь через впливовість фактичного власника та «вміння знайти підхід» до кожного – Олександр Балабаш («Балабеник») так і не отримав за шахрайські діяння належного покарання і не був притягнутий до відповідальності.

Слід відзначити, що попри судимості, чоловік має дозвіл на зброю. Так, у його арсеналі зареєстрована – гладкоствольна рушниця, 2 карабіни та травматичний пістолет.

Разом з тим, виявилося, що Олександр Балабаш у серпні 2014 року погрожував фізичною розправою нинішньому нардепу Ігорю Гузю. Зокрема, «Балабеник» зателефонував йому на мобільний телефон і обіцяв вбити через активну громадську діяльність Гузя, який на той час був на посаді заступника голови Волинської обласної ради. Так, Олександр Балабаш «заступився» за головного лікаря Волинської обласної лікарні. Ігор Гузь у свою чергу, отримавши погрози – заявив про це у поліцію. Та справа так і не зрушила з місця.

Вочевидь, у представника кримінального світу «Балабеника» змолоду заклались якісь політичні амбіції. Та через малий «стаж на зоні» і обмежену впливовість – він так і лишився у других рядах кримінальних авторитетів Луцька.

Тож при першій ліпшій нагоді Олександр Балабаш («Балабеник») заходився захищати громадське формування «Варта порядку» – приватну армію Палиці. Роздаючи коментарі, він взявся ображати та принижувати бійців, які воювали на сході України, чого не скажеш про самого Олександра. Тому стає очевидним те, хто насправді став маріонеткою УКРОПу та кого використовують за 3 копійки у маніпулятивних цілях. Та зрештою – висновки нехай зробить кожен сам для себе.

10 коментарів

 1. Автору сказав:

  Я перепрошую, ви повні ідіоти чи тільки на половину? Замахаєтесь писати. Бабло кінчиться і прейдете на описи природи!

 2. Атовець сказав:

  а хто зараз у “правому секторі” ?? 70 % криміналітет і так і у “варті порядку” 30 % відсоткі візьмуть недалеких затянутих спортсменів або кому відмовили у вступі до поліції а в ЗСУ бояться іти …ось і весь розклад і це всі знають а Палиця і з своїм фондом це чисте фарисейство татусь порізав купу заводів на метал залишивши тисячі Лучан без роботи а зараз Фонд ? хто має “мізки” той все бачить і розуміє – прийшов час моральних виродків

 3. старий сказав:

  Лисі бриті – це ж вони знайомі особи ще з базарів. Срань та шваль

 4. волинянка сказав:

  А де промишляв Палиця?

 5. Анонім сказав:

  Особисто я в 2014 році працював у тітушках в нього з групою всіх хлопців факультету фізкультури

Залишити відповідь