Поки волинські атовці воюють з земельним дерибаном, Василенко втік на Хмельниччину

Начальника обласного управління Держгеокадастру у Волинській області Василя Василенка попри усі скандали не звільняють з посади, а переводять на аналогічну посаду в Хмельницьку область.

Про це під час сесії Волинської обласної ради у четвер, 7 вересня, заявив голова Ігор Палиця.

Зокрема, під час обговорення звернення Спілки воїнів АТО, які вчергове звернулися до органів влади з приводу свавілля земельних організацій та дерибану земель у районах, Світлана Шеремета навела низку випадків, коли землі гектарами роздають потрібним людям у той час, як бійці АТО роками чекають на свої сотки.

Більше того, на Волині досі окремі сім’ї загиблих бійців АТО не отримали обіцяні ділянки. Таким чином, вони звернулись до влади з вимогою скасувати акти права власності на землі, які були видані незаконно і пришвидшити процес видачі землі атовцям.

Своєю чергою, Ігор Палиця на словах активно підтримав бійців і пообіцяв, що вже сьогодні підпише необхідне звернення за матеріалами порушень, озвученими під час сесії.

«Я вам обіцяю, що вже завтра це буде на столі кожного правоохоронця країни», – запевнив голова Волиньради.

Та разом з тим, він поскаржився на роботу силовиків, зауваживши, що вони о 6:00 ранку приходять з обшуками не до атовців, а до окремих людей. Мовляв, чомусь правоохоронці не проводять обшуки у начальника Держгеокадастру Василенка.

У той же час він повідомив, що Василенка замість того щоб звільнити з посади через земельні махінації, перевели на аналогічну посаду в Хмельницьку область.

Залишити відповідь