Палиця готовий скласти повноваження голови Волиньради

Голова Волиньради Ігор Палиця заявив, що готовий скласти повноваження, аби тільки голова Волинської ОДА Володимир Гунчик дав можливість працювати «Волиньторфу» і «Волиньприродресурсу».

Про це стало відомо під час сесії Волинської обласної ради у четвер, 7 вересня.

«Я готовий написати заяву, скласти повноваження голови і стати рядовим депутатом, якщо ви дасте можливість їм працювати. В мене немає таких політичних амбіцій», – заявив Палиця.

Про це він сказав під час обговорення питань навколо роботи цих підприємств. Він зауважив, що роботу з розробки торфовищ, бурштинових покладів і інших надр блокує саме Володимир Гунчик, який не може змиритися з тим, що більшість депутатського корпусу належить партії «УКРОП».

Тож Палиця заявив, що готовий скласти повноваження голови заради того, аби «Волиньприродресурсу» і «Волиньторфу» дали можливість працювати.

Нагадаємо: сьогодні, 7 вересня, під стінами пікет торфовиків, які вважають, що їхнє підпииємство готують під приватизацію. Разом із тим Володимир Гунчик запевнив, що керівництво «Волиньторфу» допустило порушення при продовженні договорів оренди земель під видобуток торфовищ. Мовляв, є певні проблеми юридичного характеру, за що він постійно звітується перед Києвом.

Залишити відповідь