Артем Запотоцький оскаржив у суді рішення Луцьквиборчкому

Дпутат Луцькради Артем Запотоцький подав позов до адміністративного суду на незаконне рішення ТВК

Про це повідомляється на сторінці активістів “Депутати на вихід”

Сьогодні 7 вересня 2017 року Артем Запотоцький подав позов до Волинського окружного адміністративного суду на незаконне рішення Луцької міської виборчої комісії щодо зупинки процесу відкликання 5 депутатів-«тушок» Луцької міської ради.

«Я подав позов до суду, щоб захистити право громади Луцька мати чесну та відповідальну владу! Весь час, поки йшла кампанія по відкликанню депутатів-«тушок», проУКРОПівські ЗМІ «Аверс» та «Волинські новини» намагалися ввести лучан в оману та представити цей процес як політичне протистояння УКРОПу та Солідарності. Насправді це не так. Це протистояння світоглядів. Це боротьба між честю та безчестям. Зраджувати своїх виборців, торгувати депутатськими мандатами, обслуговувати інтереси збанкрутілих олігархів, захоплювати в неконституційний спосіб владу в Луцьку, дерибанити землю громади, міський бюджет, чиновницькі крісла, нападати на активістів, палити автівки та будинки, слідкувати за депутатами, погрожувати членам ТВК, ігнорувати закони України – ось це безчестя! Саме проти цього наша ініціатива. Саме проти цього поставили свої підписи тисячі лучан, законним правом яких знехтувала проУКРОПівська більшість в ТВК. Тому я йду до суду, щоб повернути людям право самим керувати своїм містом. Право, яке гарантувала їм Конституція, і яке після смерті Миколи Романюка в них забрали деякі діячі, які загралися в дев’яності» – прокоментував Артем Запотоцький.

Депутат пояснив, чому судовий позов подається після майже двотижневої паузи. За словами керівника громадської ініціативи цей час було використано для того, щоб зібрати для суду всі необхідні докази, які допоможуть отримати позитивне рішення.

За цей час активістам громадської ініціативи вдалося зібрати необхідні документи, які підтверджують що всі, хто підписався за відкликання«тушок» є виборцями міста Луцька. Також в судовому процесі буде доведено, що проУКРОПівська більшість свідомо затягувала процес перевірки підписів, проігнорувала волю виборців та прийняла незаконне рішення.

Залишити відповідь