У Луцьку ОСББ вимагає від «Волиньгазу» встановлення лічильників

Мешканці багатоповерхівки на проспекті Соборності, що в Луцьку, вимагають, щоб ПАТ «Волиньгаз» забезпечив усі квартири лічильниками до 1 січня 2018 року.

Про це йдеться в їхній заяві, яку без змін і правок опублікував ВолиньPost:

«Звернення від імені співвласників ОСББ «Соборності-32»

«Офіційно наголошуємо, що мешканці нашого будинку мають намір і право обліковувати газ по квартирних лічильниках — відповідно ЗУ “Про забезпечення комерційного обліку природного газу” та своїх прав споживача платити тільки за ті послуги, якими фактично користувалися.

Свавільне включення нашого будинку в якийсь список, в якийсь свій план — без опитування людей, примусове встановлення загально-будинкового вузла обліку газу без згоди усіх співвласників замість квартирних лічильників розцінюємо як порушення наших прав споживачів, наших конституційних прав, ЗУ про ОСББ, ЗУ “Про забезпечення комерційного обліку природного газу”.

Чітко знаючи про наші наміри (ОСББ зверталося до Волиньгазу 22.02.17р. — через депутата міськради, 21.08.17, 30.08.17р.) Волиньгаз коїть спробу злочину, досягаючи своїх цілей, ігноруючи інтереси людей, за рахунок яких існує.

Спробою злочину є і нарахування за газ по граничних тарифах, що вже зроблено Волиньгазом — ми від обліку не відмовлялися!!! — МИ “ЗА” облік — по квартирних лічильниках!!!

Суть ЗУ “Про забезпечення комерційного обліку природного газу”— забезпечити кожну квартиру лічильником, і тільки якщо споживач відмовиться — застосовувати санкції.

Тому ЩЕ РАЗ наголошуємо на вимозі скасувати незаконні нарахування.

А також ЩЕ РАЗ просимо вас вжити усіх можливих заходів щодо забезпечення кожної квартири нашого будинку лічильниками, як це було вже зроблено у багатьох будинках Луцька — ми можемо почекати до 01.01.2018 р.»

Залишити відповідь