Справа Тиводара: СБУ оприлюднила відео хто та як віддавав накази про стеження і побиття

Управління СБУ Волині з дозволу органів досудового розслідування оприлюднило відео та фотоматеріали, які є доказами проведення незаконного стеження представниками ГФ «Варта порядку» за політиками, нардепами та посадовцями.

Про це під час брифінгу повідомив голова СБУ Волині Юрій Фелонюк. За його словами, затримання та обшуки керівництва ГФ «Варта порядку», які відбулись 8 серпня набули широкого розголосу. Так, Олександра Тиводара, Романа Демидюка, та інших членів формування затримали за організацію та ведення незаконного стеження з використанням заборонених засобів – прихованих відео та фотокамер.

Зокрема, вони проводили приховане стеження за нардепами Єгором Соболєвим, Семеном Семенченком, Ігорем Лапіним, а також Юлією Вусенко, Юрієм Моклицею та іншими.

Також у них були вилучені відповідні засоби негласного стеження і зібрані фото і відеоматеріали. Силовиками підтверджено, що заборонені технічні засоби вони закуповували за кордоном і контрабандою завозили в Україну. З відео стає зрозуміло, що вони купували н лише ручки-камери, а кепки та годинники з засобами аудіо та відеозапису.

Також за словами Юрія Фелонюка підтверджено інформацію про те, що представники «Варти порядку» стежили за лідерами «АЗОВу» Андрієм Д’яченком та Олександром Дмитруком. Більше того, на аудіо записах розмов чітко чути, як Роман Демидюк дає вказівку одному з тітушок застосувати силу до азовців.

Зібрані матеріали вартівні передавали журналістам підконтрольних УКРОПу ЗМІ – виданню «Під прицілом» та ТРК «АВЕРС» (а також ІА «Волинські новини», – прим. ред).

Зібраних доказів вистачило для оголошення керівництву ГФ «Варта порядку» про підозру у скоєнні злочинів – контрабанда засобів негласного зняття інформації (ч. 2 ст. 201 КК), незаконному використанні (ч. 2 ст. 359 КК), організації побиття (ч. 1 ст. 125 КК), а також зберігання зброї (ч. 1 ст. 263 КК).

 

 

 

Залишити відповідь