В Україні з жовтня підвищать тарифи на залізничні вантажні перевезення

Тарифний комітет Міністерства інфраструктури України погодив підвищення тарифів на залізничні вантажні перевезення всередині країни на 22,5 % з 1 жовтня 2017 року.

Раніше голова міністерства Володимир Омелян анонсував засідання 31 серпня тарифного комітету для прийняття рішення про підвищення з 1 жовтня тарифів на вантажні залізничні перевезення на 22,5 %, – інформує Еспресо.

«Спільна позиція: підвищувати потрібно, але тариф повинен бути ринковим. Думаю, знайдемо правильне компромісне рішення з бізнесом», – сказав міністр.

Як повідомлялося з посиланням на останній проект фінплану «Укрзалізниці», доходи від перевезення вантажів прогнозуються в розмірі 62,85 мільярда гривень, що на 13,4 % більше, ніж у 2016 році. У розрахунку доходів від вантажоперевезень на 2017 рік враховано індексація тарифів на перевезення вантажів в межах України з жовтня 2017 року на 22,5 %.

Додаткові доходи від підвищення складуть 2,8 мільярда гривень.

Раніше Державна регуляторна служба України відмовилася погоджувати проект наказу Мінінфраструктури, який передбачає здійснення з лютого 2017 індексації тарифів на ж/д перевезення вантажів в межах країни на 25 %, і вирішила створити спільну з бізнесом робочу групу для визначення компромісною ставки підвищення.

Залишити відповідь