У Луцьку будівництво на Кафедральній здійснюється «за документами»

На земельній території що на вулиці Кафедральній, 13 проведені археологічні роботи, а фахівці рекомендують «термінове проведення будівельних робіт із метою недопущення руйнування існуючої цегли».

Про це йшлося під час сесії Луцькради 1 вересня.

Заступник міського голови Олександр Рачков зауважив, що усі пункти попереднього рішення міськради щодо цієї ділянки . Йдеться про зобов’язання ТзОВ «Луцькміськбуд» провести археологічні дослідження та розкопки за власний кошт та долучили представників державного підприємства НТЦ «Охоронна археологічна служба України Інституту археології Національної академії наук».

Будівельні роботи здійснюють на підставі декларації про початок будівництва від 2011 року. Також, Рачков повідомив, що є лист від Академії Наук та фахівця, який склав акт обстеження комісією, у складі 6 осіб, заповідника. У ньому зазначено, що необхідне термінове проведення будівельних робіт з метою уникнення руйнування існуючої цегли. Посадовець запевняє, що предаставники історико-культурного заповідника надали лист, який підтверджує те, що у заповіднику проведені необхідні археологічні роботи, за якими здійснено належний огляд.

«Ці документи, які я озвучив, всі є у наявності», ‒ резюмував Рачков

Залишити відповідь