Райони на Волині практично готові до нового опалювального сезону

Стан готовності районів у Волинській області до нового опалювального сезону2017-2018 років – 90 %. Нині триває остання підготовка.

Про це та багато іншого говорили в четвер, 31 серпня, під час засідання антикризового енергетичного штабу.

Цього разу акцент зробили на виконанні доручень Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, які він дав під час нещодавньої селекторної наради. Серед завдань – завершення підготовки закладів освіти та науки до нового навчального року, впровадження енергозберігаючих заходів та підвищення показників енергоефективності, а також оснащення багатоквартирних будинків приладами обліку теплової енергії. Зокрема, як зазначив начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Андрій Пиріг, підготовка до зими триває.

Слід зазначити, що середній показник встановлення лічильників в Україні становить 60-65 %, а Волинська область посідає четверте місце з кінця – лише 48 %.  Відповідно до Закону України «Про комерційний облік природного газу», споживачі з газовими плитами повинні перейти на обов’язковий облік газу до 31 грудня 2017 року, – повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

За відсутності приладів обліку теплової енергії з 1 січня 2018 року газ будуть вимикати.

Продовжуючи практику попередніх засідань антикризового енергетичного штабу, звіт про виконану роботу представили голови Горохівської, Іваничівської та Локачинської районних державних адміністрацій. В цілому заклади освіти, науки та охорони здоров’я готові до початку опалювального сезону, а проблеми, що виникають, вирішують власними ресурсами.

Зокрема, завершено ремонт покрівель та котелень, здійснено заміну дерев’яних вікон на пластикові та труби електротраси, активно готують спецтехніку для роботи в осінньо-зимовий період та заготовляють піщано-соляну суміш, завозиться брикет тощо. Стан готовності районів до опалювального сезону – 90 %.

Залишити відповідь