Прокуратура програла апеляцію головному митнику Волині

У Луцьку відбулося засідання Апеляційного суду над начальником Волинської митниці Віктором Кривіцьким. Прокуратура вимагала позбавити його волі терміном на 10 років.

Про це йдеться в сюжеті «Сфера.ТВ».

Прокуратура звинувачує його за двома статтями: зловживання службовим становищем та отримання неправомірної вигоди на суму 50 доларів та 50 євро.

Нагадаємо, що декілька днів тому в квартирі головного митника області працівники прокуратури провели обшуки, де знайшли блокнот із грошима та затримали начальника митниці на 72 години. Проте захисники Кривіцького запевняють, що кошти не його, і блокнот йому взагалі могли підкинути.

Захисники, своєю чергою, нагадали, що Кривіцький знаходиться на посаді начальника митниці лише з грудня 2016 року, і вже за такий короткий час збільшив надходження ДФС до державного бюджету на 53 %.

Після заслухання доводів усіх сторін суд постановив: «Апеляційну скаргу прокурора в кримінальному провадженні залишити без задоволення, а ухвалу слідчого судді Луцького міськрайонного суду Волинської області від 20 серпня 2017 року про відмову в обранні щодо Кривіцького Віктора Броніславовича запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та обрання запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання – без зміни. Ухвалення остаточне та оскарженню не підлягає», – зачитав рішення суддя Волинського апеляційного суду Петро Борсук.

Читайте також: Головний митник Волині прокоментував справу проти нього

Читайте також: Головного митника Волині усунули на «замовлення» прокуратури, – ЗМІ

Читайте також: Волинь: бізнесмени написали Президенту лист на захист керівника митниці

Залишити відповідь