«Підприємці не повинні ставати заручниками ситуації», – Роман Романюк про ситуацію з Центральним ринком

У Луцьку гостро постало питання ліквідації Центрального ринку, однак за цим питанням стоять долі людей, які впродовж років торгівлею заробляють собі на прожиття.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник обласного осередку «Солідарність» Роман Романюк.

Із його слів, наводити лад у частині Старого міста однозначно потрібно, адже ненормально, коли біля історичної пам’ятки розташований такий торговий об’єкт.

«На мою думку, більш логічний та естетичний вигляд біля Замку Любарта мав би, наприклад, ярмарок народних ремесл. Торгові ряди, де продають, зокрема, гуманітарку – не найкраще товариство для Замку Любарта.  Однак підприємці, яких годує Центральний ринок, у жодному випадку не повинні ставати заручниками ситуації. Ніколи, за жодних обставин влада не може і не має права нехтувати інтересами громади», – підкреслив він.

Романюк зазначив, що для більшості підприємців прибуток від торгівлі на Старому ринку – єдиний дохід у їх сім’ях, тому не можна просто взяти і позбавити сотні лучан можливості заробляти собі на прожиття.

«Пішовши на такі кроки, влада повинна була запропонувати людям альтернативу ведення підприємницької діяльності, а також концепцію для подальшого розвитку тієї частини міста, де сьогодні розташований Центральний ринок. Інтереси громади повинні стояти на першому місці! Люди не можуть втратити можливості працювати і забезпечувати свої сім’ї!» – резюмував він.

Залишити відповідь