На Волині жінка з внучкою отруїлися грибами

На Волині, в одному із сіл Горохівського району, 55-річна жінка разом зі своєю 5-річною внучкою отруїлися неїстивними грибами.

У власному саду жінка помітила гриби білуватого кольору, ззовні дуже схожих на печериці, – інформує Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Facebook.

Скуштувавши приготовану з цих грибів страву наступного дня, жінка зрозуміла, що гриби виявилися не печерицями, а отруйними. Оскільки дитина почастувала грибною стравою котика, а через дві години йому стало зле: з рота йшла піна, почалися судоми і за декілька хвилин котик помер.

Виклик до ЦОД надійшов о 14:18. На момент приїзду на місце виклику лікар зафіксував легке недомагання і нудоту у постраждалих від отруєння. Лікар обом пацієнткам промив шлунки, надав необхідну медичну у допомогу і запропонував негайну госпіталізацію у лікувальний заклад Луцька.

Симптоми отруєння грибами можуть проявитися аж через добу, але врятувати постраждалих від отруєння тоді буде вкрай важко. Після тривалої роз’яснювальної бесіди вона погодилася разом з внучкою їхати до лікарні. У стані середньої важкості обох пацієнток було госпіталізовано у медичний заклад Луцька.

Залишити відповідь