На ліквідацію наслідків роботи Ковельського ветсанзаводу виділять 17 мільйонів гривень

У вересні-жовтні 2017 року Ковельський ветсанзавод отримає 17 мільйонів гривень з державного бюджету на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кошарук.

«У понеділок, як і обіцяли нам у Мінфіні, було погоджено наші документи щодо невідкладних заходів, які необхідні для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації місцевого рівня (діяльність Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод»). Вчора ковельські фінансисти спільно з обласними фахівцями узялися миттєво розписувати використання бюджетних 17 мільйонів гривень», – зазначив Кошарук.

Заступник директора департаменту фінансів Волинської ОДА Володимир Селедець сконтактував із Мінфіном, аби уточнити усі деталі перерахування Волині необхідних коштів.

«Сьогодні результатом швидкого реагування та ефективної роботи фінансистів став підготований до Мінфіну лист, який уже підписав голова ОДА Володимир Гунчик. Можу сміливо стверджувати, що гроші з Державного бюджету (17 млн грн) ми отримаємо найближчим часом на виконання частини робіт у вересні (5 млн 100 тис. грн) та жовтні (11 млн 900 тис. грн).

Дякую усім, хто докладав зусиль, аби наша спільна проблема якнайшвидше була вирішена – службовцям з Волинської ОДА, фахівцям з різних міністерств, і звичайно, ж спеціалістам виконавчого комітету Ковельської міської ради. Усі були активними, намагалися якісно спрацювати, бо, скажу відверто, процес не є простим», – резюмував Сергій Кошарук.

Залишити відповідь