Затягують розгляд справи волинянина, якому проломили череп та обікрали

Наприкінці червня у селі Мстишин Луцького району побили і обікрали молодого хлопця. Його рідні кажуть, що правоохоронців підкупили і тому слідство затягується.

Про це  розповів батько потерпілого Віталій Власюк для видання Волинь24.

Чоловік каже, що 30 червня його 18-річний син Вадим гуляв на ставку біля села. Юнак щойно закінчив училище за спеціальністю «фотографія» і тому робив знімки для власного портфоліо. Раптом поряд перекинулась машина. Побачивши це, хлопець кинувся допомагати.

Однак, замість того, щоб подякувати, водій машини разом з друзями, яких викликав на підмогу, забрав у Вадима Власюка фотоапарат, викинув його у воду і вивернув сумку. На додачу хлопця ще й побили. Як з’ясувалось згодом – ногою зламали йому лобову кістку черепа, зробили струс мозку, вибили зуб і залишили чимало синців. Два тижні юнак провів у лікарні.

«Була підозра, що доведеться робити складну операцію, яка коштує 3-4 тисячі доларів. Я казав про це батькові того хлопця, який побив, а він відповів: «Це дорого, я за дві тисячі найму адвоката, який закриє справу», – пригадує чоловік.

«Минуло два місяці, а результатів розслідування досі нема. Я впевнений, що вони просто домовились, щоб справу так і не довели до кінця. Вже давно можна було б розслідувати, а поки цьому кінця-краю не видно. А той, хто бив, навіть на очну ставку ні разу не з’явився», – наголошує Віталій Власюк.

Залишити відповідь