Одеситів, які вивозили волинянок у сексуальне рабство, можуть посадити на 12 років

Прокуратурою Волинської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення двома уродженцями села Черняхівське Іванівського району Одеської області вербування та переміщення з метою сексуальної експлуатації до Республіки Туреччина чотирьох волинянок.

Зареєструвавши в соціальній мережі «В Контакте» акаунт та в подальшому створивши групу «Секс в Луцьку», 31-річний та 30-річний спільники розмістили в ній оголошення про роботу для дівчат привабливої зовнішності із заробітною платнею від 200 до 500 доларів США на місяць та гарними умовами праці, – про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Із травня по липень 2017 року зловмисники обманом завербували та, використавши уразливий стан і матеріальну залежність, перемістили у Туреччину задля сексуальної експлуатації двох 30-річних волинянок.

Ще двох жінок – 20-річну та 25-річну – один зі спільників намагався вивезти за кордон 5 липня 2017 року, проте, як відомо волинянам, був викритий та затриманий правоохоронцями у міжнародному аеропорту “Львів” імені Данила Галицького.

Іншого зловмисника затримали в Одесі 19 липня 2017 року.

Обох чоловіків, які нині перебувають під вартою, обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 149 КК України. Невдовзі вони постануть перед судом.

Зауважимо, що за такий злочин передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Залишити відповідь