У Луцьку кафе «захопило» тротуар

У Луцьку власник кафе «Козача левада» Руслан Роговський більше місяця не зміг встановити обмежувачі руху автомобілів поблизу свого закладу.

Літній майданчик, який з’явився поруч із кафе, та припарковані поруч машини охопили частину тротуару так, що у пішоходів залишається мінімальна частина для проходу, – повідомив користувач Roman F на платформі «Відкрите місто».

Як зазначив чоловік, на власника кафе було складено припис від 27 липня 2017 року № 0622 щодо встановлення обмежувачів руху машин з терміном виконання до 10 серпня 2017 року.

«У ході реагування на звернення, яке надійшло через платформу «Відкрите місто» інспекторами відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради неодноразово протягом трьох тижнів, у різний час доби, здійснювались рейди щодо паркування автотранспорту на пішохідних доріжках біля кафе «Козача левада» за адресою м. Луцьк, вул. Дубенська, 21А», – сказано в повідомленні.

Також було зазначено, що санкції за порушення правил дорожнього руху зокрема порушення правил зупинки, стоянки накладаються також уповноваженими особами патрульної поліції в місті Луцьку.

У тексті звернення чоловік зауважив, що термін «10 серпня 2017 року» давно минув, і додав, що за цей час біля кафе з’явився літній майданчик, який забрав у пішоходів значну частину тротуару.

«А в комбінації з припаркованими на тротуарі автомобілями, для проходу залишається проміжок менше 2 метрів обмежувачів в’їзду транспорту на тротуар не виявлено», – резюмував автор.

1 коментар

  1. лучанка сказав:

    Це ви про Швейк чи так аби пернути?

Залишити відповідь