У Луцьку чоловік погрожував муніципалам за знесений гараж

У Луцьку чоловік, гараж якого демонтували, погрожував муніципалам фізичною розправою та чинив на них психологічний тиск.

Про це сказано на сторінці департаменту муніципальної варти Луцькради у Facebook.

Так, 25 серпня 2017 року відповідно до рішення виконавчого комітету працівники департаменту муніципальної варти Луцької міської ради провели роботи з демонтажу самовільно розміщеного металевого гаража на дитячому майданчику у дворі між будинками на вул. Софії Ковалевської, 23 та 23а.

«Під час демонтажу виявилось що користувач даного гаража – такий собі пан Олексій і проживає він на вул. Гордіюк, а гаража для збору старих речей поставив на даній адресі. Далі Олексій у нецензурній та брутальній формі погрожував інспекторам фізичною розправою, чинив психологічний тиск та перешкоджав виконувати роботи розповідаючи, що він «екс» правоохоронець і всім тут буде «гайка». Ми змушені були підняти групу ГШР для врегулювання даного питання, проте пан Олексій не заспокоювався і розповідав, де він всіх бачив з їхніми законами», – йдеться в повідомленні.

Сьогодні, 26 серпня, з’ясувалося, що чоловіка звати не Олексій, а Василь.

«Думаємо, що місто має знати свого героя!!!!! Також демонтовано металеву конструкцію на пр-ті Відродження, 26. Департамент муніципальної варти продовжуватиме роботи з демонтажу незаконно встановлених об’єктів на території міста і надалі», – резюмували муніципали.

Залишити відповідь