«На лавочці в блювотинні»: у Луцьку дівчата-підлітки отруїлися спиртним

У Луцьку під час гуляння Дня міста муніципали виявили двох дівчат-підлітків у стані сильного алкогольного сп’яніння. Одна з дівчат лежала на лавці без тями, а інша ледве говорила.

Про це повідомляє департмент муніципальної варти Луцькради у Facebook.

«Бідні батьки…. Під час патрулювання парком імені Л.Украінки пішим -ГШР, було виявлено 2 дівчини, віком 14 років у стані сильного алкогольного сп’яніння.  Одна з них лежала без тями на лавочці у блювотинні, інша ледве говорила. Надавши першу медичну допомогу, працівниками ГШР було встановлено контакт з батьками однієї з них, які за 20 хв приїхали та забрали дівчину. Друга дівчина, яка постійно плуталася в показах чи то їй 14 років чи то 16, повідомила, що приїхала до хресної сама (потім виявилось з батьками). Муніципали7 викликали 102 для встановлення особи», – сказано в повідомленні.

Дівчині стало зле, тож їй викликали швидку невідкладну допомогу.

«Накінець вдалося зв’язатися з батьками останньоі, які приїхали за 40 хв та відмовившись від госпіталізації, забрали її на поруки, що було зафіксовано в медичному акті. Р. S. Алкоголь купив прохожий на прохання дівчат. З етичних міркувань фото дівчат не виставляємо, бо вони малолітні», – йдеться в дописі.

Залишити відповідь