Волинських підприємців оштрафували на 49 тисяч за продаж підакцизної продукції

В ході 4 фактичних перевірок, які провели фахівці ГУ ДФС в області у місті Нововолинськ, встановлено 4 факти заниження роздрібної ціни лікеро-горілчаної продукції, що суперечить статті 11 Закону України Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.” До підприємців – порушників застосовано штрафні санкції в сумі 49,1 тисяч гривень, – повідомляє прес-служба фіскалів.

Нагадаємо, що спеціально робоча група з числа фахівців ГУ ДФС у Волинській області, досліджує дотримання законодавчих норм у сфері реалізації підакцизної продукції на території волинського прикордоння. На потенційні порушення у цьому регіоні неодноразово звертали увагу представники громадськості та мас-медіа.

Протягом останніх тижнів волинські фіскали провели більше двадцяти п’яти фактичних перевірок у містах Устилуг, Нововолинськ та Володимир-Волинський. Загальна сума штрафних санкцій, застосована до місцевих підприємців, – понад 800 тисяч гривень. Товар, що містив марки акцизного податку невстановленого зразка, – вилучено.

Залишити відповідь