Волинського суддю-хабарника замість в’язниці відправили на пенсію

Суддя Ковельського міськрайонного суду Волинської області Олег Василюк, якого підозрювали у корупції, подав у відставку.

Відповідне рішення 15 липня 2017 року ухвалила Вища рада правосуддя.

Суддю Олега Василюка тимчасово відсторонили від роботи у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності – 8 червня його затримали під час отримання 4000 неправомірної вигоди. 15 червня йому було обрано запобіжний захід у вигляді тимчасового зобов’язання, а 11 липня з клопотанням Генпрокурора – відсторонено від посади до  9 серпня  з притягненням суді до кримінальної відповідальності.

Однак, поки тривало слідство та спливали терміни переобрання запобіжного заходу, які «прогавила» прокуратура – 10 липня він подав заяву про звільнення з посади у відставку.

Таким чином, Вища рада правосуддя врахувала те, що Олег Василюк має достатній для звільнення у відставку стаж роботи і вирішила відпустити його на заслужений відпочинок.

Як йдеться у рішенні, Олег Василюк з 1992 року працював суддею міського, а згодом міськрайонного суду у місті Ковель. Тож він має майже 25 років трудового стажу на цій посаді.

В результаті, замість того, щоб відповідати перед законом за вчинене правопорушення – Олег Василюк успішно вийшов на пенсію. А за це йому належить довічне щомісячне утримання в розмірі 50% розміру заробітної плати + 50% (по 2% за кожен рік роботи). Разом з тим, він отримає вихідну допомогу у розмірі 3-х місячних суддівських зарплат.

1 коментар

  1. Україна сказав:

    а де секс і конфіскація скотиняки і убюлюдка

Залишити відповідь