На Волині знайшли останки чоловіка, який зник 5 років тому

Житель Коцюрів зник безвісти 5 років тому. Чоловік жив сам, раз у тиждень його навідувала дочка.

У понеділок, 20 серпня, у хаті Івана Антонюка під ліжком знайшли труп, – пише Район.Любомль

«Іван зник десь перед Днем Перемоги ще у 2012 році. Про його зникнення заявила дочка, яка щотижня приносила їсти. Якось батька не було вдома, жінка залишила харчі і пішла.

Приїхавши наступного разу, побачила, що їжу ніхто не брав. Забила на сполох. Разом із односельчанами зайшла у хату, але господаря там не було, на столі лежали документи та мобільний телефон. Викликала міліцію. Розпочали пошуки, але вони виявилися безрезультатними», – розповіла жителька Коцюрів.

Односельчани кажуть, що три роки тому у Висоцьку в річці Неретва місцеві рибалки виявили труп. Всі й подумала, що то, мабуть, таки Іван.

«У понеділок дочка прибирала у хаті і під ліжком, на якому спав батько, знайшла щось загорнуте. Розгорнула, а там кістки», – додають очевидців.

Як повідомив т. в. о. начальника Любомльського відділу поліції Віталій Мархальчук, порушено кримінальне провадження, відомості внесено в єдиний реєстр досудових розслідувань. Тіло було направлено на судово-медичну експертизу. Ведеться слідство.

До речі, як стало відомо, суд ще раніше визнав безвісти зниклого Івана Антонюка померлим. А односельчани зауважили, що покійний дуже зловживав алкоголем, ймовірно, від цього й помер.

Залишити відповідь