На Волині припинено діяльність ще 3 незаконних гральних закладів

У вівторок, 22 серпня 2017 року, працівниками Управління захисту економіки у Волинській області департаменту захисту економіки Національної поліції України та Головного управління Національної поліції в області на підставі ухвал Луцького міськрайонного суду проведено обшуки у 3 приміщеннях у Ковелі, які функціонували як Інтернет-клуби та місця розповсюдження державних лотерей, насправді ж там незаконно надавались послуги у сфері грального бізнесу шляхом доступу через мережу Інтернет до віртуальних казино з обов’язковою умовою сплати гравцем грошових коштів адміністратору, – повідомляє прес-служба прокуратури області.

У ході обшуків працівниками поліції виявлено та вилучено 72 одиниці комп’ютерної техніки,  31 монітор, 9 спецклавіатур, 2 відеокамери, пристрій для друку квитанцій та пристрій для зчитування карток, гральні картки, 3 Wi-Fi-роутери,  чорнові записи та бухгалтерські документи, які вказують на причетність громадян до незаконної діяльності у сфері грального бізнесу, а також грошові кошти у сумі близько 225 000 грн.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно. У провадженні призначено низку експертиз. Вживаються заходи задля притягнення організаторів незаконного бізнесу до передбаченої законом відповідальності.

Залишити відповідь