Гунчик хоче скликати позачергову сесію, аби пришвидшити вибори мера Луцька

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик пояснив, чому виступив з ініціативою про скликання позачергової сесії облради та висловився щодо розвитку ситуації в Луцьку.

Про це повідомляє Волинська правда.

На запитання «Волинської правди» («Чергова сесія облради запланована на 7 вересня. Що спонукало Вас звернутися до Ігоря Палиці з проханням (вимогою?) терміново скликати позачергову сесію Волинської обласної ради? Необхідність розглянути суто зміни до бюджету, фінансування захищених статей, питання виплати зарплати бюджетникам? Чи, можливо, передовсім інші
актуальні питання?») він зокрема відповів:

«Є невідкладні питання, які не можна затягувати. У першу чергу, це – соціальна складова. Йдеться про питання зарплати, підтримки наших воїнів із 14-ї бригади, реалізації тих програм, які потребують термінового втручання. Голова обласної державної адміністрації, як і голова обласної ради та третина депутатів, має право виступити ініціатором скликання позачергової сесії. Я цим правом скористався. Тому що вважаю: на сьогодні деякі соціальні питання потребують негайного втручання депутатів і вирішення під час сесії». А відтак пояснив, чи почули його голова Волинської облради, керівництво ради.

«Наскільки я знаю, рішення про скликання позачергової сесії ще немає. Моє подання є в обласній раді. Тож слово – за головою облради», – сказав голова облдержадміністрації».

Він також відповів на інше запитання нашого видання (цитуємо цей фрагмент тексту).
Реалії на Волині віддзеркалює ситуація в Луцьку – обласному центрі, де, за Вашими словами (у контексті вище згадуваного інтерв’ю для «ВП») фактично нема влади, а є перехідна чи тимчасова адміністрація. Якщо у вересні цього року ВР не визначиться з датою виборів міського голови, будете звертатися за допомогою для «розрулювання» ситуації до Президента, до Парламенту?

– Звичайно, я використаю всі повноваження голови Волинської обласної державної адміністрації для того, щоб вибори Луцького міського голови відбулися. Дійсно, ситуація, що зараз склалася у Луцькій міській раді, дуже серйозно впливає не тільки на місто – обласний центр, а на весь соціально-політичний, економічний клімат Волині. Тому буду старатися використати всі законні важелі впливу. В тому числі – буду говорити про варіант проведення в Луцьку виборів міської ради.

Детальніше – в інтерв’ю Володимир Гунчик: «Ми переможемо», яке на сайті «Волинської правди» буде опубліковано завтра, 24 серпня.

Залишити відповідь