У луцькому спортклубі «ВОЇН» назвали ймовірні причини агресії у їхнього вихованця Мартинюка

Тренери спортивного клубу «ВОЇН» припускають що їхній вихованець Дмитро Мартинюк, якого підозрюють у нападі на африканських студентів, крадіжці з проникненням та нанесенні тілесних ушкоджень, вживав недозволене спортивне харчування. Так, за словами Дмитра Василенка, напади агресії могли спровокувати енергетики, які боєць, попри заборону, вживав перед тренуваннями.

Про це у коментарі журналісту «Волинського агентства розслідувань» розповів тренер СК «ВОЇН» Дмитро Василенко, який називає 24-річного хлопця одним з кращих вихованців.

«Діма Мартинюк – це один з кращих представників клубу ВОЇН. Він наш спортсмен. Він багато де виступав і всі його прекрасно знають не лише в Луцьку. Він їздив на всі збори, на які тільки можна було: десь перемагав, десь програвав. Діма – майстер спорту України. Він чемпіон України по самбо. Як тренер вів декілька дитячих груп у яких вже були хороші результати, діти вигравали вже на чемпіонаті України і вже показували результат. Він хороший як педагог і як тренер. Але, у всій цій історії, є одне але», – відгукується про Дмитра його тренер.

Дмитро Василенко відзначає, що не хоче, аби тривали пересуди стосовно відношення самого клубу «ВОЇН» до тих подій.

«В кожному зі спортзалів реалізовується спортивне харчування, так званий «спорт-піт». І є там такий розряд «трєнікі» – це енергетики, які спортсмени вживають не цікавлячись думкою тренера і не цікавлячись думкою спеціаліста. Вони просто йдуть, купують, без рецепту, без будь яких обмежень від держави. І він, як зараз виясняється, вживав їх дуже великими дозами. Що стосується самого клубу і тренерського складу – ми проти будь-якого спортивного харчування на будь-якому етапі розвитку спортсмена. У нашому клубі це заборонено», – наголошує Дмитро Василюк.

Разом з тим, він зазначає, що там, де не може проконтролювати тренер, повинні слідкувати батьки, школа, друзі.  За словами Дмитра Василюка, у Луцьку багато «супер-накачаних» хлопців, тому юні хлопці теж воліють бути такими же міцними.

«От наслідки такого надмірного вживання особливих спортивних енергетиків. У Діми і так були до цього проблеми через черепно-мозкові травми. В результаті – в нього з’явилась якась агресія, яку неможливо було йому контролювати. Ранком перед подіями він був на тренуванні, але він був перезбуджений. Я це помітив, тренування не було доведене до кінця, і я його відправив відпочивати. В цей же день ввечері стався цей інцидент. Слідчі органи розбираються з подіями. Як могло бути так, що після подій коли його вдарили палицею по голові, і є свідки цьому, він попав в лікарню, і потім в нього вже почалось неконтрольована поведінка», – зазначає Дмитро Василенко.

Тренер розповідає, що Дмитро навіть їздив у монастир та відвідав церкву. А ще – вів нетипові для нього розмови та дивно висловлювався.

«Після цього вже події 12 числа, коли він вибив комусь двері, скоїв злочин. Я, як тренер, можу запевнити, що ніякої корисної цілі він не переслідував. А те, що він був у стані афекту, чи в стані перезбудження, чи просто розлад психіки, то це 100%. Мені, зі своєї сторони, просто дуже шкода, що в нього так відбулось в житті. Зараз в нього багато зміниться, певно зі спортивною кар’єрою йому прийдеться попрощатися назавжди. І хотілось би попередити в майбутньому всіх спортсменів і тренерів, які з розумінням відносяться до спорту – не треба думати, що це ці енергетики такі «безобідні». А що стосується Мартинюка, то слідство розбереться, медицина скаже свій вирок, і він буде відповідати за те, що він зробив», – запевнив тренер спортклубу «ВОЇН» Дмитро Василенко.
Також він підтвердив, до Дмитра Мартинюка після затримання доправили в лікувальний заклад для надання допомоги.

12 коментарів

 1. онр сказав:

  закривати такі “клуби” потрібно з їх тренерами….

 2. Андрій сказав:

  Тренер не компетентний. “Ми проти будь-якого спортивного харчування на будь-якому етапі розвитку спортсмена. У нашому клубі це заборонено” – так може казати тільки людина радянської закалки, яка не в темі. Або банальна спроба виправдати свого спортмена, зваливши відповідальність на когось-чи на щось.

  • Анонім сказав:

   Був в таборі де готувався до змагань Клічко
   …ніякого спортивна, в Ломаченко-ніякого спортпіта в банках, а у Промошен груп Майкла Джима Глорія цей ширпотреб для бідних заборонений на рівні контрактів…Тільки здорове харчування та спортивна дієта. Так це дорого…Але збагачувати прохвостів своїм здоров’ям це принизлво .

 3. Ставр сказав:

  Як би не такі клуби, то повірте, не було б кому і виховувати молодь, не тільки фізично, але й духовно. Як би, не такі тренери, то не було б на Волині і спорту. Мартинюка знаю давно, разом з ним вчився. Нормальний, адекватний хлопчина. Напевно просто якась психологічна травма, і причини на те через що він так вчинив. А після залу що?? Тренер має бігати за вихованцем і дивитися чи не бігає він по магазинам за спорт харчуванням, чи фастфудам?? Це право кожного, кожен сам відповідає за своє здоров’я.

 4. Свідок подій сказав:

  За грати відправити того чемпіона треба за такі прояви жорсткості до людей, там розуму набереться.

 5. Дмитро Георгійович Некомпетентний сказав:

  Спортпіт

 6. Дмитро Георгійович Некомпетентний сказав:

  Був в тренувальному таборі Ломаченка ,Кличка Віталія та ще багатьох дуже класних спортсменів….Ці люди вживають тільки натурпродукти….Ніяких концентратів і тимбільш енергетиків…Якість харчування-напряму впливає на результат. Провідна промотерська компанія Глорія внисла вимоги натурального харчування у типовий контракт зі спортсменами….Ці банки з речовиною невідомого мкладу,йдуть як харчові добавки, і сертифікації не підлягають.Бажаю напомнити усім бройлірам та розповсюджувачам цієї отрути, історію з чаями для похудання – після того як багато жінок після їх вживання опинилися в лікарнях з нервовими розладами ці “харчові добавки” перевірили та знайшли там ефедрин….продавців звинуватили по 307 ст УК…Теж саме з сумішами для паління….Ось чому “Воїн” заборонив….А ви бройліра продовжуйте збагачувати бариг та сплачуйте їм своїм здоров’ям…..

  • Олег сказав:

   А может виноват тренер, который не распознал по психологии, что парня нельзя учить боевым искусствам? Берут на секции всех кому не лень, в том числе склонных к бандитизму, а потом не знают на кого вину переложить. Парень неадекват? Пусть отвечает по закону, а клубу нужно сделать выводы и исключать из секции тех, кто склонен к агрессии за пределами ринга. Демагогия по поводу добавок действительно смешна. Я лично перепробовал кучу спортивных энергетиков, занимаюсь в зале после работы, с передтреном реально легче после тяжелого дня еще потренироваться, так что регулярно и давно принимаю энергетики когда нужно. Но я ни разу в жизни никого не ударил. И ударю только тогда, когда нужно будет защитить близких или себя. Так что согласен, компетентный тренер не будет говорить такой ерунды.

 7. Друг сказав:

  Журналистам только дай повод раздуть чужую беду на всю страну. Знаю Мартынюка лично. Как боец он хорош, жаль что все так произошло. Но если действительно от ударов по голове нарушилась психика – то при чем здесь амфитамин или спортпит? Может еще скажите, что пиво виновато, которое он на праздники мог употреблять? Так давайте запретим пиво, и весь алкоголь – конечно же после этого не будет ни одной драки в Украине, ни одного нарушения закона. Ведь так?

 8. Гость сказав:

  А шо значить ота татуха Crusaders на животі? Може він ше фанатом був футбольним? Тоді все ясно. Треба заборонити футбол, бо всі фанати агресивні!

 9. Хорват. сказав:

  Закрити ще в тц.Варшавський ту лавку де це продають. Та Ін.Атлетика теж.

Залишити відповідь