На Волині військовому ліцею виділять гроші на підготовку до навчання

Військовий ліцей на базі колишнього санаторію «Турія», що поблизу Ковеля, отримає кошти на підготовку до навчального року.

Про це йшлося сьогодні, 22 серпня, під час засідання бюджетної комісії Волиньради, – інформує Волинська правда.

Заступник директора департаменту фінансів Волинської облдержадміністрації Володимир Селедець розповів, що кошти необхідні для підготовки до навчального року нових корпусів Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної сотні на базі цілісного майнового комплексу КП «Волинський обласний санаторій матері і дитини «Турія».

Тож в ОДА пропонують внести зміни до показників обласної скарбниці у межах бюджетних призначень головному розпоряднику коштів – обласному управлінню освіти.

Тобто додатково гроші на ліцей із обласного бюджету не виділятимуть. У заклад спрямують гроші із зекономлених управлінням освіти, науки та молоді облдержадміністрації. Таким чином планують виділити на підготовку ліцею до навчання приблизно 3,3 мільйона гривень.

Оскільки члени «бюджетки» погодили відповідне розпорядження облдержадміністрації, вже цього тижня гроші спрямують ліцею.

За словами Селедця, цьогоріч лави військових ліцеїстів поповнять 260 учнів саме за рахунок того, що філія ліцею запрацює на базі «Турії».

Читайте також: На Волині військовий ліцей отримає п’ять мільйонів гривень

Залишити відповідь