Луцькраду просять скасувати рішення про розміщення вивісок

Державна регуляторна служба просить міську раду скасувати рішення про порядок розміщення вивісок у Луцьку.

Про це повідомив завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Волинській області Олег Савчук, – пише  ІА Конкурент.

Він зазначив, що рішення підпадає під категорію регуляторних актів, оскільки спрямоване на регулювання господарських відносин та не відповідає законодавству.

“Закон застосовує лише два критерії розмежування вивісок та зовнішньої реклами – зміст інформації та місце її розташування. Ніяких інших додаткових умов, як то розмір вивіски або спосіб її виконання, закон не містить”, – йдеться у копії листа голови ДРС Луцькій міській раді.

Окрім цього як зазначив Олег Савчук антикорупційна експертиза виявила у нормативному акті низку загроз. Зокрема, передбачену вимогу документів щодо вивісок, розмите трактування певних положень (наприклад, щодо пропорційності вивіски і приміщення).

“Станом на сьогодні це рішення міської ради порушує чимало положень чинного законодавства і саме по собі прийняте з порушенням закону”, – зазначив Олег Савчук.

Положення створює ситуацію, каже Савчук, коли один чиновник може суб’єктивно вирішувати відповідає вивіска положенню чи ні. Тож положення мало би мати рекомендаційний характер, а не дозвільний.

Зазначимо, що директор КП “Луцькреклама” Олександр Ковальський зазначав “Конкуренту”, що положення потребує змін.

Залишити відповідь