Луцьк: члени виборчкому подали постанову про припинення ініціативи за відкликання депутатів-зрадників

У Луцьку ТВК подали постанову про припинення громадської ініціативи за відкликання депутатів міської ради Євгена Ткачука, Олександра Козлюка, Костянтина Петрочука, Сергія Були та Аркадія Соломатіна.

Відповідний проект постанови виборчкому подали сьогодні, 21 серпня під час чергового засідання, на яке вперше з’явились усі 18 членів комісії. Підготували та зачитали її представники партії «Батьківщина».

До складу Луцького виборчкому входить троє представників цієї політсили, однак засідання відвідувало лише двоє. Сьогодні нарешті третя представниця «Батьківщини» взяла участь у засіданні. Вочевидь, проУКРОПівська більшість в міській раді заручилась неабиякою підтримкою більшості членів виборчкому, адже саме вони зацікавлені у припиненні ініціативи. Та й вже давно під час сесій члени фракції ВО «Батьківщина» голосують в унісон з фракцією УКРОП, чим показують свою активну підтримку новому режиму, який встановила партія Ігоря Палиці в Луцьку.

Що ж до постанови про припинення громадської ініціативи, то у проекті йдеться про недотримання вимог передбачених ст 38-40 ЗУ Про статус депутатів місцевих рад. Однак, поки що цю постанову не виносили на голосування, адже досі не затверджено протокол щодо перевірки підписів виборців у листах, наданих ініціативною групою.

Залишити відповідь