Луцьк: затримали псевдоволонтера з викраденими документами благодійного фонду

У Луцьку самооборонівці з муніципалами затримали псевдоволонтера-шахрая.

Про це повідомляє Департамент муніципальної варти Луцької міськради на своїй сторінці в сцмере Facebook.

Інспектором департаменту муніципальної варти 14 серпня здійснювалось чергування згідно локації з метою недопущення проявів несанкціонованої торгівлі на пр-ті Президента Грушевського та Привокзальному майдані.

Орієнтовно о 14:50 год. інспектор помітив підозрілого волонтера, який наполегливо здійснював збір коштів. Через декілька хвилин біля міні-маркету «Сім-23» по пр-ту Президента Грушевського, 31 до даної особи підійшли члени громадського формування «Самооборона Волині» з уповноваженою особою «Міжнародного благодійного фонду «Центр»» Сафронюком Петром Петровичем, який зауважив що дана особа здійснює незаконний збір коштів від імені благодійного фонду «Центр» та було здійснено телефонний дзвінок на гарячу лінію 102. 

Даного підозрілого волонтера було доставлено та передано до Луцького відділу поліції ГУ НП у Волинській області для з’ясування підстав збору та використання коштів. Як вияснилось згодом в місті Луцьку було затримано та доставлено до відділу поліції ще двох підозрілих волонтерів.

Зі слів уповноваженої особи від «Міжнародного благодійного фонду «Центр»» Сафронюка П.П. було вияснено, що дані особи викрали документи благодійного фонду та проводили незаконний збір коштів, які привласнювали для власних потреб.

Залишити відповідь