Головного митника Волині Кривіцького суд відпустив без арешту

Сьогодні близько 3 ранку завершився розгляд клопотання прокуратури Волинської області про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Віктору Кривіцькому.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав його захисник – адвокат Артур Мартиросян.

«Ухвалою слідчого судді Луцького міськрайонного суду від 20 серпня 2017 року було відмовлено в задоволенні клопотання прокуратури про арешт Кривіцького В.Б. та обрано особисте зобов’язання. Ряд інформаційних агентств розповсюдив інформацію про затримання Генеральною прокуратурою України начальника Волинської митниці ДФС та етапування його до Києва. Ця інформація не відповідає дійсності, оскільки Кривіцький В.Б. був затриманий 17 серпня 2017 ж року о 04 год. 48 хв. прокуратурою Волинської області та знаходився в м. Луцьку до цього моменту», – повідмив Артур Мартиросян.

Він повідмив, що захистом в суді було доведено необргунтованість підозри прокуратури та сфабрикованість звинувачення, логічним продовженням чого, стало винесення судом ухвали про відмову в його арешті.

«Я публікую цю ухвалу для уникнення подальшого викривлення дійсної інформації. Нас по переду чекає складна боротьба по доведенню невинуватості в інкримінованих прокуратурою злочинах, проте вже сьогодні, ми володіємо об’єктивними доказами про фальсифікацію матеріалів кримінального провадження з метою відсторонення Кривіцькому В.Б. від посади та створення комфортних умов для повернення до митної служби колишніх її високопосадовців. Захист Кривіцього В.Б. вважає, що кримінальне провадження не має судової перспективи, а по результатах кінцевого розгляду справи буде винесено єдиний можливий вирок – виправдальний», – йдеться у дописі адвоката.

Залишити відповідь