У луцької Нацгвардії – молоде поповнення

У військовій частині 1141 Національної гвардії зустріли молоде поповнення, яке після першого етапу навчального збору приєднається до дружнього колективу частини.

Про це написали на офіційній сторінці у Facebook.

«Після прибуття 16 та 17 серпня військовослужбовців забезпечили формою, взуттям, спорядженням. Щоб познайомити їх із життям луцьких гвардійців, для новоприбулих солдатів провели зустріч із керівництвом військової частини та військовим священиком й показали презентаційний фільм», – сказано в дописі.

Вже незабаром молоде поповнення із військової частини 1141 вирушить для проходження першого етапу навчального збору у частину 3008 (місто Вінниця), де вони здобудуть базові знання, уміння та навички, необхідні для несення служби. А другий етап навчального збору та стажування вони проходитимуть вже у Луцьку.

«Під час відбору та навчання ми враховуємо побажання, вміння та можливості кожного солдата, щоб максимально ефективно розподілити їх для несення служби», – відзначає заступник командира по роботі із особовим складом майор Андрій Сало.

Залишити відповідь