На Центральному ринку Луцька можуть знести майже півтисячі павільйонів

Під стінами Луцької міської ради гамірно та людно – підприємці Старого ринку зібралися на мирний протест.

Власників торгових точок цікавить одне: чи матимуть вони робоче місце, бо ж найближчої сесії депутати розглядатимуть проект рішення про розірвання договору оренди більш як півгектара землі із облспоживспілкою, – інформує Перший.

Ці землі, за рекомендацією управління земельних ресурсів, пропонується повернути у власність громади.

До слова, саме на цих півгектарах розташовано 460 металевих конструкцій, власники яких занепокоєні своєю подальшою долею.

Начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала розповів, що за умови прийняття сесією міськради позитивного рішення, підприємці не залишаться без торгових місць, мовляв, із кожним буде проведена бесіда та укладений договір про оренду торгової площі, але уже не з облспоживспілкою, а з міською радою напряму.

«Податки, які ви платите облспоживспілці, будуть надходити до міської казни в повному обсязі, а не частиною, як це є зараз», – зауважив голова земельної комісії, депутат міської ради Євген Ткачук.

Однак, і за такої умови підприємці не ймуть віри ні «земельникам», ні депутатам, бо, кажуть, що чули про наміри облаштувати на цих 0,5 гектара паркову.

«Для цього потрібно змінити цільове призначення земельної ділянки, а це, як мінімум дві сесії… Парковку ще ніхто не збирається облаштовувати, вивчалася лише така можливість», – наголосив депутат, член «земельної» комісії Микита Рабан.

Підприємці називають себе «заручниками» з’ясування відносин між міською радою та облспоживспілкою. За словами одного із торговців Олега Галаса, вже тепер підприємці не просто просять, а вимагають залишити їхні робочі місця у спокої.

Остаточне рішення буде прийняте на найближчій сесії міської ради.

1 коментар

  1. Юрій сказав:

    Забрати з центру міста той безлад.

Залишити відповідь