Луцьк: ТВК перевірила 10% підписів і вже опрацьовує документи по відкликанню депутатів

Луцька виборча комісія нарешті зібралась і взялась за перевірку документів по відкликанню депутатів-зрадників, наданих ініціативною групою.

Засідання відбулось у вівторок, 15 серпня.

Голова виборчкому Леонід Будцев повідомив, що вже більше 440 виборців підтвердили свій підпис в підписних листах. Він також відзначив, що не прийшло жодної людини, яка б не змогла підтвердити підпис, чи заперечувала що особисто підписувалась за відкликання депутатів.

Так, маючи необхідні 10% перевірених підписів, як цього вимагає Закон, комісія приступила до перевірки документів на правильність заповнення встановленої форми згідно законодавства.

Зокрема, було виявлено певні неточності. У реєстраційній формі учасників зборів. Так, у графі «місце проживання» троє громадян вказали населенні пункти Біла Церква, Любешів та Великий Омеляник. У 85 громадян з цього ж списку, не вказано взагалі назви населеного пункту, як місце проживання, а лише вулиця, номер будинку та квартири. Також окремі учасники зборів не зазначили громадянство. А згідно ч. 3 ст. 40 ЗУ Про статус депутатів місцевих рад такі дані повинні міститись.

Окрім того, представники ініціативної групи повинні були вказати місце роботи та посаду, як це передбачено ч.5 ст. 38 ЗУ Про статус депутатів місцевих рад. Однак багато виборців забули вказати такі дані. Відповідний факт внесли в протокол засідання територіальної виборчої комісії.

Залишити відповідь