Волинь: громаді повернули землю вартістю близько 400 тисяч

Ковельська місцева прокуратура звернулася до суду в інтересах держави з позовом до Шацька селищної ради та громадянина, аби  визнати незаконними та скасувати рішення органу місцевого самоврядування про надання громадянину у власність земельної ділянки, а також скасувати державну реєстрацію прав чоловіка на земельну ділянку в селищі Шацьк.

Повідомляє прес-служба прокуратури області.

Прокурори з’ясували, що рішенням Шацької селищної ради у травні 2016 року громадянину було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,15 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у Шацьку.

У подальшому цей проект затверджено та зареєстровано право власності чоловіка на цю ділянку.

Проте, окрім вказаної земельної ділянки, громадянин у 2008 році отримав у власність земельну ділянку площею 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Острів’я Піщанської сільської ради Шацького району, таким чином двічі скориставшись своїм правом безоплатно одержати у власність земельну ділянку одного і того ж виду користування, що є незаконно.

Відтак у суді прокурори наполягали на скасуванні незаконних рішень Шацької селищної ради й поверненні земельної ділянки вартістю близько 400 тис. грн. територіальній громаді.

Рішенням суду позовні вимоги прокурора задоволено у повному об’ємі.

Залишити відповідь