Понад 400 лучан засвідчили підписи за відкликання депутатів-«тушок»

Сьогодні, 15 серпня Ініціативна група “Депутати на вихід” отримала ще одну маленьку перемогу в процедурі відкликання депутатів – «тушок».

Про це повідомляється на сторінці групи у Facebook.

«З самого першого дня існування нашої Ініціативи ми постійно знаходимося під тиском з боку самих «тушок», криміналітету, а також кишенькових ЗМІ, які належать волинському УКРОПу. Нас поливали брудом, на наших активістів нападали, на нас писали доноси в прокуратуру та поліцію, але це нас не зупиняло.

Тому, щоб заблокувати процес відкликання, власники «тушок» вдалися до адміністративних важелів. Спочатку луцький міський державний реєстр виборців відмовився перевіряти списки підписантів, мотивуючи це відсутністю процедури. Тут варто зауважити, що міський реєстр підзвітний заступнику міського голови Юрію Вербичу, який «присягнув на вірність» волинському УКРОПу.

Потім члени міської виборчої комісії від УКРОПу, Батьківщини, Народного фронту та ОПОБлоку почали бойкотувати засідання міської виборчої комісії, щоб не перевіряти справжність підписів на підписних листах. До-речі, непогана в них підібралась компанія – УКРОП, БЮТ, Нарфронт та ОПОБлок. Цікаво, що керівники обласних партійних організацій цих партій особисто поміняли своїх членів міської виборчої комісії, як тільки розпочалася процедура по відкликанню «тушок».

Коли вже здавалося, що надії немає, що волю лучан можуть поховати під формальними процедурними приводами, лідер нашої Ініціативи Артем Запотоцький зробив непередбачуваний крок – він через ЗМІ звернувся до лучан із проханням щоб ті, хто підписалися за відкликання «тушок», самі приходили в ТВК, підтвердили свою особу, а потім йшли до держреєстру виборців та вимагали витяг, що вони дійсно є виборцями Луцька.

Лучани почули Артема!

І це наша чергова маленька перемога!

На сьогодні вже 420 лучан в присутності членів міської виборчої комісії та представника Нацполіції підтвердили, що вони дійсно ставили підписи за відкликання «тушок». По кожній перевірці складався окремий акт, який підписували члени міської виборчої комісії та поліцейський.

Нагадаємо, за відкликання кожної «тушки» було зібрано трохи більше 3000 підписів. Тобто потрібно було підтвердити автентичність трохи більше 300 підписів (10%). А вже підтвердили 420! Ще більше норми.

Залишається отримати витяги з Держреєстру виборців. Таких витягів має бути мінімум 1600 (бо це виборча квота). На сьогодні вже більше 500 лучан звернулося до Держреєстру. Переконані, що таких звернень буде 1600, та навіть більше.

Вибачайте, панове «тушки», але лучани сильніші за гроші ваших власників, погрози та адмінресурс!», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, 10 липня в Луцьку створили ініціативну групу, учасники якої працюють над відкликанням п’ятірки міських обранців. Їх можуть позбавити мандатів уже на початку вересня.

Залишити відповідь