На членів виборчкому в Луцьку склали заяву в поліцію

На представників «Опозиційного блоку», «Батьківщини», «УКРОПу» та «Народного Фронту», які входять до складу Луцької міської виборчої комісії, написали заяву в поліцію. Нині триває перевірка.

Про це у коментарі ВолиньPost розповів голова Луцької міської виборчої комісії Леонід Будцев.

Із його слів, у комісії склалася нездорова ситуація. Люди просто не ходять на засідання і комісія не може розпочати роботу у вигляді засідання.

«Для того щоб залучити цих людей до роботи я їм телефонував, надсилав смс і направив листи, в яких нагадували про ті статті Закону, які вони повинні виконувати», – зауважив Будцев.

Також він заявив, що звернувся в міській відділ поліції про вчинення кримінального правопорушення. У заяві сказано про те, що відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеві вибори» всі члени виборчої комісії, беручи на себе повноваження члена виборчої комісії приймають присягу, в якій зазначають про дотримання законодавства та чесне і сумлінне виконання обов’язків.

На жаль, члени комісії не ходять на засідання та ігнорують роботу територіальної виборчої комісії.

Найбільше мають пропусків члени комісії від «Опозиційного блоку», «Батьківщини», «УКРОПу» та «Народного Фронту». Так, за словами голови комісії, представники цих партій в комісії кожного разу мають різні причини відсутності, або взагалі не беруть слухавку.

«В своїй заяві я просив розпочати розслідування та по закінченню – направити матеріали до суду»,– додав Будцев.

Заяву від Будцева прийняли і зареєстрували в Єдиному журналі обліку заяв та проводять перевірку.

Нагадаємо, 10 липня в Луцьку створили ініціативну групу, учасники якої працюють над відкликанням п’ятірки міських обранців – Євгенія ТкачукаОлександра Козлюка, Сергія БулиКостянтина Петрочука та Аркадія Соломатіна. Їх можуть позбавити мандатів уже на початку вересня.

Нині триває процедура перевірки підписів. Лучани йдуть у міськвиборчком, аби завірити свої підписи, залишені за відкликання депутатів.

Залишити відповідь