Луцькі патрульні отримали понад 100 адмінпозовів за 2017 рік

За перше півріччя 2017 року 107 адміністративних позовів отримала патрульна поліція Луцька.

Протягом шести місяців 2017 року із адміністративних судів до Управління патрульної поліції у місті Луцьку надійшло 107 адміністративних позовів, – інформує прес-служба структури у Facebook.

Як повідомили в секторі правового забезпечення, вони пред’явлені як до УПП у Луцьку, так і посадових осіб Управління (інспекторів патрульної поліції) в рамках оскарження рішення та дій суб’єктів владних повноважень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони громадського порядку (постанов в справах про адміністративні правопорушення).

Разом із тим, за інформацією відділу адміністративної практики, патрульні поліцейські в першому півріччі винесли всього 7 439 постанов.

«Ми бачимо позитивну тенденцію для Управління, оскільки суди здебільшого відмовляють громадянам у задоволенні позовів або ж залишають справи без розгляду. До того ж, сама кількість адміністративних позовів не є критичною, якщо порівняти із загальною кількістю матеріалів, а їх – майже 8 тисяч. Це свідчить про те, що патрульні працюють щоразу більш фахово, оформляють адміністративні матеріали професійно та подають належну доказову базу», – прокоментував керівник УПП у Луцьку Олександр Вовченко.

Залишити відповідь