Волинь: лісові злодії застрягли в болоті

Чоловіки, яких зловили на крадіжці лісу у Воротнівському лісництві, намагалися втекти від поліції, проте загрузли в болоті.

Авто з номерними знаками іноземної реєстрації зловмисники залишили на місці події, а самі зникли, – повідомляють у прес-службі ВОУЛМГ.

Зокрема працівники державної лісової охорони ДП «Ківерцівське ЛГ», почувши звук падіння дерев, викликали поліцію. Правоохоронці прибули оперативно. На місці самовільної рубки, на ділянці між селами Ботин та Романів Луцького району, виявили позашляховик із номерними знаками іноземної реєстрації із підводою.

Лісопорушники стали втікати з місця події. Проте, очевидно, не орієнтуючись на місцевості, направилися у поле, де є меліоративні канали. Там і застрягли. Підвода взагалі перевернулася. Тож, чоловіки покинули місце події, залишивши транспортний засіб. Його й вилучили правоохоронці разом із цінною деревиною.

Лісівники нагадують, що випадки крадіжки деревини власниками автівок з іноземною реєстрацією вже стали «традиційними». Подібні випадки лісовою охороною неодноразово було зафіксовано у Ківерцівському та Рожищенському районах.

Тривають слідчі дії. Поліція намагається встановити особи власників автомобіля.

Залишити відповідь