Довгобуд для військових у Володимирі має проблеми з підключенням газу

У Володимирі-Волинському продовжується будівництво 44-квартирного будинку для військовослужбовців та членів родин загиблих.

Як зазначив міський голова Володимир-Волинського Петро Саганюк під час оперативної наради в ОДА у понеділок, 14 серпня, наразі підрядна організація проводить будівельні роботи відповідно до графіку, – пише Волинь24.

Нещодавно виникали відхилення, проте це було пов’язано з відключенням електропостачання. Нині на об’єкті працює 27 людей.

«У будинок подана електрична енергія, виконана розводка, будинок підключено до холодного постачання, каналізації. У всіх квартирах виконали внутрішні штукатурні та будівельні роботи. Розпочаті роботи з монтажу покрівлі», – розповів Петро Саганюк.

Він зазначив, що проблемним залишається підключення будинку для військових та членів родин загиблих до газопостачання. Також є проблеми з підключенням до електропостачання. Це пов’язано з наданням технічних умов.

«Я не бачу ніяких проблем, щоб вирішити ці питання. У нас всі ситуації стандартні. Нестандартне те, що тут квартири мають отримати воїни та сім’ї загиблих в АТО», – наголосив голова ОДА Володимир Гунчик.

Як відомо, з 2015 року будівництво перенесли на 2016-ий та обіцяли здати до кінця року. Питання добудови 44-х квартирного будинку у Володимирі-Волинському тоді вперше прозвучало в стінах Верховної ради, тоді ж було виділено 8 мільйонів на добудову. Робота не була розпочата, адже кошти не були перераховані.

Влітку 2016 року Володимир Гунчик зазначав, що об’єкт можуть здати в експлуатацію уже в першому кварталі 2017 року. Одначе тендер на визначення підрядної організації був оголошений лише на завершення року, тож будівництво триває й досі.

Залишити відповідь