Волинському бійцю відновили ногу – виростили частину кістки

Атовець Сергій Михальчук 2,5 року бореться за своє здоров’я.

Про це в Facebook пише волонтер Наталія Попова.

Публікуємо допис без змін і правок:

Сьогодні провела після чергового етапу лікування до дому нашого важкопораненого в АТО Сергія Михальчука з села Годомичі Маневицького району. Наш Герой бореться за своє здоров’я вже 2,5 роки.

Нагадаю, що Сергій воював у складі 703 саперно-інженерного полку. В березні 2015 року під час виконання бойового завдання разом з побратимом підірвалися на розтяжці біля Кримського, що на Луганщині. Вибухом тяжко скалічило ногу і руку.

Першу допомогу надали у Кримському, потім доправили у Харківський військовий шпиталь, де на ногу встановили апарат Ілізарова, а у травні 2015 року у Київському центральному клінічному шпиталі зламану кістку зафіксували пластиною. Сергій переніс на той час 7 операцій на нозі, але за рік після хірургічних втручань кістки так і не зрослись.
Боєць демобілізувався, отримав інвалідність першої групи.

Жахливо, але внаслідок порушеного кровообігу, м’язи ноги зсохлися і вкоротилися, від чого нога та пальці не розгиналися у повному обсязі. Стегнова кістка вкоротилася на 4 см Родина Михальчуків разом з волонтерами стали шукати допомоги. Після багатьох консультацій боєць обрав для лікування приватну клініку ILAYA.

Вже з листопада 2016 року Сергій стає учасником проекту «Біотех-реабілітація поранених» в столичній клініці ILAYA. Особисте дякую за щире піклування і супровід хлопця в клініці Станіслав Кушнаров.

Наш Сергій лікувався в ILAYA довгих 9 місяців. Переніс в цей період ще 4 операції.. За цей час медики вирішили багато поставлених задач, серед яких найважливіша:
ВИРОСТИЛИ ЧАСТИНУ КІСТКИ ЗАВДЯКИ БІОТЕХНОЛОГІЯМ. Сьогодні і лікарі і Сергій задаволені результатами! Через 2 місяці – заплановано контроль виконаного знімками , ще декілька оглядів і обстежень в клініці… І, якщо все гаразд, довга реабілітація. Дружина Сергія Ольга абсолютно впевнена в перемозі, в тому, що чоловік пограє ще у футбол з синочки Іллєю, який з нетерпінням і м’ячем чекає вдома”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.