«До Тиводара я ставлюсь, як офіцер до офіцера», – азовець Д’яченко

«Азовець» Андрій Д‘яченко розповів про стеження за ним, побиття та своє особисте ставлення до керівника ГФ «Варта порядку»  Олександра Тиводара.

Зокрема, військовий каже, що 8 серпня коли почалися обшуки та затримання представників ГФ «Варта порядку», його викликали слідчі СБУ та повідомили, що справа по побиттю та стеженню, які відбувалися протягом червня місяця цього року теж доєднано до матеріалів слідства.

«Так я дізнався, що справу охрестили «Справою Тиводара». На суді не був, знаю тільки з повідомлень у пресі про ситуацію, що там відбувалася. Кілька разів спілкувався з Олександром. Він у мене не викликав неприємних вражень, скоріше відчуття непоганої людини, якій не пощастило керувати поганими людьми. Я до Тиводара першочергово ставлюся, як офіцер до офіцера і до останнього не хочу вірити, що він давав накази стежити за людьми. Коли не буде головних доказів, я до останнього не буду це сприймати, але можливо у представників прокуратури є інші підстави», – переконаний Д’яченко.

Те, що за ним слідкували і напали люди пов’язані з діяльністю «Варти порядку», у Андрія немає сумнівів. Він зобов’язався не розголошувати деталей слідства, але зауважив, що по закінченню справи випливе ще багато цікавого про вище згадану структуру.

Також він розповів, що впізнав одну особу, яка ймовірно за ним стежила.

«Працівники СБУ показали декілька людей. Одного я впізнав, як особу, яка могла за мною стежити. 6 червня під час подій біля міської ради, коли зібрався натовп «тітушок» я цю людину бачив там, потім ще у декількох місцях та безпосередньо біля нашого офісу на Градному Узвозі. Розголосити ім’я поки також не можу», – зауважив азовець.

Причиною стеження за ним, та його побратимами Д’яченко вважає політичну позицію.

«Ми з побратимами виступали за трибуною міської ради та висловили свою думку щодо несправедливих та незаконних дій партії УКРОП. Ми не боялися це сказати. Мотив нападу на мене та стеження було безпосередньо це. Спочатку я думав, що за мною стежать аби зібрати компромат. Я людина, якій не соромно і немає чого приховувати, ставився до цього з іронією. Чогось поганого я не роблю, підловити немає на чому. Але коли 22 червня  на мене напали, я зрозумів, що метою стеження було вивчити мій графік. Після нападу стеження припинилися», – підсумовує Андрій Д’яченко.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією

І раджу як офіцер офіцеру будь мужиком, засрався - ЗАСТРІЛЬСЯ!!!

Оце справжній чоловік, не то що деякі, слава таким людям ! Андрій Ви молодець !